O firmie

Ośrodek Badania Warunków Pracy MODUS s.c. funkcjonuje od dnia 16 sierpnia 1993r., jako spółka cywilna w branży usługowej, w zakresie badań i pomiarów czynników środowiska pracy i analiz technicznych.

W ciągu 30 lat nieprzerwanej działalności nasza firma wypracowała środki na własne nowoczesne laboratorium fizyko-chemiczne z siedzibą przy ul. Wiśniowej 19A w Zielonej Górze.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania spełniający wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, a od marca 2009 r. posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji, będący obiektywnym dowodem na to, iż laboratorium działa zgodnie z najlepszą praktyką laboratoryjną. Dziś zatrudniamy wysoko kwalifikowanych specjalistów i współpracujemy z partnerami dostarczającymi dobrej jakości produkty stosowane w naszej technologii usług.

Dokładamy także wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów przyjemna i bezproblemowa na każdym etapie. Z życzliwością i profesjonalizmem zapewnimy wsparcie merytoryczne w każdej sprawie, elastycznie dostosujemy się co do terminu, profesjonalnie wykonamy pomiary i przyłożymy dużą wagę do terminowego wykonania sprawozdania z badań.

Jakość naszej pracy potwierdzają liczby. Nasz Klient nigdy nie będzie czekał na odpowiedź na swoją wiadomość dłużej niż 1 dzień. Czas oczekiwania na opracowanie wyników nie przekroczy miesiąca od dnia pomiarów, a w 2022r. średnio wynosił 10 dni. W sytuacjach nagłych i pilnych, potraktujemy sprawę priorytetowo.

0

Lat doświadczenia

0

Klientów

0

Pomiarów

Pracownicy

prof. dr hab. Waldemar Uździcki

Prezes Zarządu

dr inż. Bogna Uździcka

Kierownik Laboratorium, Specjalista ds. Jakości

603035520

mgr inż. Czesława Strakowska

Specjalista ds. oznaczeń chemicznych

mgr inż. Piotr Adamczak

Specjalista ds. oznaczeń fizykochemicznych

OTWARTA REKRUTACJA!

Specjalista ds. oznaczeń fizyko-chemicznych