O firmie

Ośrodek Badania Warunków Pracy MODUS s.c. funkcjonuje od dnia 16 sierpnia 1993r., jako spółka cywilna w branży usługowej, w zakresie badań i pomiarów czynników środowiska pracy i analiz technicznych.
W ciągu 26 lat nieprzerwanej działalności nasza firma wypracowała środki na własne nowoczesne laboratorium fizyko-chemiczne z siedzibą przy ul. Wiśniowej 19A w Zielonej Górze.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania spełniający wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, a od marca 2009 r. posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji, będący obiektywnym dowodem na to, iż laboratorium działa zgodnie z najlepszą praktyką laboratoryjną. Dziś zatrudniamy wysoko kwalifikowanych specjalistów i współpracujemy z partnerami dostarczającymi dobrej jakości produkty stosowane w naszej technologii usług.

Dokładamy także wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów przyjemna i bezproblemowa na każdym etapie. Z życzliwością i profesjonalizmem zapewnimy wsparcie merytoryczne w każdej sprawie, elastycznie dostosujemy się co do terminu, profesjonalnie wykonamy pomiary i przyłożymy dużą wagę do terminowego wykonania sprawozdania z badań.

Jakość naszej pracy potwierdzają liczby. Nasz Klient nigdy nie będzie czekał na odpowiedź na swoją wiadomość dłużej niż 3 godziny. Czas oczekiwania na opracowanie wyników nie przekroczy miesiąca od dnia pomiarów, a w 2019r. średnio wynosił 10 dni. W sytuacjach nagłych i pilnych, potraktujemy sprawę priorytetowo.

0

Lat doświadczenia

0

Klientów

0

Pomiarów

Galeria z labolatorium

Galeria z certyfikatami